s.č.   jméno přijmení team  kategorie minibik přezdívka
3   Jaroslav Christ   Čína v.B.2.5 Blata  2,5  
3   Vít Bromovský Vitoracing Team Top Open VPB 4T Vito
5   Markéta  Strnadová BP autosport Elite A Blata Ultima  
5   Vaclav  Vondrák MiniMotoGP Open Blata B1 Vašek
6   Dita Daňhelková Topič Racing Team Elite B Blata B1  
8   Martin  Děkan Topič Racing Team Elite A Elite 15 Mates
8   Martin  Děkan Topič Racing Team Elite B Elite 15 Mates
8   Riccardo di Lenardo Racing team Di Lenardo Top Open Blata B1 Riki
9   Lukáš Svoboda S team racing Děti Blata Elite 11 Kukas
10   Martin  Vlček   Elite B Polini   
11   David Neumann DDm Šternberk Čina v. B.2,5 Blata 2,5 Dawe
11   Lukáš  Simon   Děti Elite 14r  
11   Ondřej Rezek Čvacht kastrol tým Open Blata B1 Komedy
12   Radek Vízek Minibike Hlušice čína open čína voda  
13   Pavel Roháč Roháč&Fejta Open Blata B1  
14   Jakub  Krysl Roháč&Fejta Open Blata B1  
15   Vladimír  Vízek Minibike Hlušice čína open čína voda  
16   Markéta  Kykalová   Čína v.B.2.5 Čína vzduch  
17   Petr Vízek Minibike Hlušice čína open čína voda  
17   Tadeáš  Kot DDm Šternberk Elite B Elite WRS14  
19   Lukáš  Nekvapil XXL racing team Open VPB 4T  
20   Jaroslav Šebesta   čína open čína voda  
20   Jaroslav Šebesta   Čína v.B.2.5 čína vzduch  
21   Petr Seménka Origami team Elite B Blata B1 Semi
21   Martin  Ryba XXL racing team Open VPB 4T Šupina
22   Miloslav Vlček VM Moto Čína v.B.2.5 Polini Míla
23   Jaroslav Řimský DDm Šternberk Čína v.B.2.5 čína vzduch  
23   Tomáš  Zdařil DDm Šternberk Elite A Elite 14r Pamilinek
23   Jiří  Mrkývka SunGroup Team Elite B Blata Ultima  
23   Václav Rais Vitoracing Team Open VPB 4T Veny
24   Pavel    Veselí Minibikers racing Club Team Top Open Virus 4T Piny
25   Jakub  Hrubý   Děti GRC Polini  
27   Stanislav Moural MiniMotoGP Open Blata B1 Standa
28   Josef Šimunek JOSIDY racing čína open JOSIDY EVO 3 Josidy
31   Marek  Nešpor DDm Šternberk Elite A Blata Elite Maryn
32   Petr Bican Vitoracing Team Top Open VPB 4T Bici
33   Lukáš Grégr DDm Šternberk Děti čína vzduch Luky
34   Lukáš Kovalovsky Impala Open Polini Carera Houba
36   Leoš  Řeháček st. Minibike Hlušice čína open čína voda  
40   Martin  Daler   Čína v.B.2.5 čína vzduch  
43   Leoš Řeháček ml. Minibike Hlušice Elite B čína voda  
44   Tomáš  Bureš   Čína v.B.2.5 čína vzduch Bury
46   Daniel Kadaník   Elite A elite  
47   Zuzana  Gerelová   Open Blata Elite Natali
49   Miroslav Bělohlávek Impala Open Blata B1 Mima
54   Hynek  Stojar Vysočina minibike Team Open Blata B1 Hyna
55   Libor Chytil DDm Šternberk čína open čína voda  
55   Tomáš Opletal DDm Šternberk Děti čína vzduch Tomas
59   Filip Šafarčík Modrý blesk Děti Pasíni 4T Filda
64   Marek  Kadaník   čína open čína voda  
65   Marek Paul Blatastore Team Elite B Blata B1 Mára
66   Pavel     Brož Minibikers racing Club Team Open Blata B2 Pája
67   Roman  Pokorný FD Motors Top Open Blata B1 50 Prasátko-20
68   Roman Edlman Vitoracing Team Open Blata B1 Zaprášenka
69   Michal Fidra Hkjet-racing Open FRC 4T Mišák
72   Jaromír Manďák CzechBikers racing team Open Blata B1 Jařena
73   Daniel Kult   Elite B Blata B1  
76   Petr Janderka Hkjet-racing čína open čína voda  
77   Federico di Lenardo Racing team Di Lenardo Elite A Blata  Fedy
77   Leoš Kohoutek Minibikers racing Club Team Top Open Virus 4T Máha
78   Ondřej  Vostatek Compos Racing Team Děti Blata E.14 Ondra
78   Olda  Tichý Origami team Top Open Ultima Olda
79   Jiří Podzimek AUTO RAVA Elite B GP5 Reverse Rasta Reggae
80   Radek Tichý Origami team Top Open Blata B1 Radek
98   Jiří Kadeřábek JK Racing Team Open   Kadas
86   Tomáš Daněk Roháč&Fejta Open Blata B1  
87   Jan Vostatek Compos Racing Team Open Blata B2 Honza
88   Tomáš Pudl DDm Šternberk Elite A Elite 14r Štrůdl
89   Tomáš Cyrus Blatastore Team Top Open Blata Ultima  
90   Ondřej  Poláček DDm Šternberk Elite A Elite    Polda
93   Stanislav  Fait Roháč&Fejta Open Faust 4T Faustino
94   Michal Vízek Minibike Hlušice čína open čína voda  
95   Daniel Fridrich Origami team Elite B Blata B1 Dan
96   Evžen  Kudr Expresteam Open GRC 40 RR Čendas
99   Lukáš Pouzar Čvacht kastrol tým čína open čína voda Hogos
99   Michael  Holinger   Děti Blata elite Holis
    Daniel Meisl   Elite B Blata B1  

 

s.č.   jméno přijmení team  kategorie minibik přezdívka
12   Radek Vízek Minibike Hlušice čína open čína voda  
15   Vladimír  Vízek Minibike Hlušice čína open čína voda  
17   Petr Vízek Minibike Hlušice čína open čína voda  
20   Jaroslav Šebesta   čína open čína voda  
28   Josef Šimunek JOSIDY racing čína open JOSIDY EVO 3 Josidy
36   Leoš  Řeháček st. Minibike Hlušice čína open čína voda  
55   Libor Chytil DDm Šternberk čína open čína voda  
64   Marek  Kadaník   čína open čína voda  
76   Petr Janderka Hkjet-racing čína open čína voda  
98   Jiří Kadeřábek JK Racing Team Open   Kadas
94   Michal Vízek Minibike Hlušice čína open čína voda  
99   Lukáš Pouzar Čvacht kastrol tým čína open čína voda Hogos
11   David Neumann DDm Šternberk Čina v. B.2,5 Blata 2,5 Dawe
3   Jaroslav Christ   Čína v.B.2.5 Blata  2,5  
16   Markéta  Kykalová   Čína v.B.2.5 Čína vzduch  
20   Jaroslav Šebesta   Čína v.B.2.5 čína vzduch  
22   Miloslav Vlček VM Moto Čína v.B.2.5 Polini Míla
23   Jaroslav Řimský DDm Šternberk Čína v.B.2.5 čína vzduch  
40   Martin  Daler   Čína v.B.2.5 čína vzduch  
44   Tomáš  Bureš   Čína v.B.2.5 čína vzduch Bury
9   Lukáš Svoboda S team racing Děti Blata Elite 11 Kukas
11   Lukáš  Simon   Děti Elite 14r  
25   Jakub  Hrubý   Děti GRC Polini  
33   Lukáš Grégr DDm Šternberk Děti čína vzduch Luky
55   Tomáš Opletal DDm Šternberk Děti čína vzduch Tomas
59   Filip Šafarčík Modrý blesk Děti Pasíni 4T Filda
78   Ondřej  Vostatek Compos Racing Team Děti Blata E.14 Ondra
99   Michael  Holinger   Děti Blata elite Holis
5   Markéta  Strnadová BP autosport Elite A Blata Ultima  
8   Martin  Děkan Topič Racing Team Elite A Elite 15 Mates
23   Tomáš  Zdařil DDm Šternberk Elite A Elite 14r Pamilinek
31   Marek  Nešpor DDm Šternberk Elite A Blata Elite Maryn
46   Daniel Kadaník   Elite A elite  
77   Federico di Lenardo Racing team Di Lenardo Elite A Blata  Fedy
88   Tomáš Pudl DDm Šternberk Elite A Elite 14r Štrůdl
90   Ondřej  Poláček DDm Šternberk Elite A Elite    Polda
6   Dita Daňhelková Topič Racing Team Elite B Blata B1  
8   Martin  Děkan Topič Racing Team Elite B Elite 15 Mates
10   Martin  Vlček   Elite B Polini   
17   Tadeáš  Kot DDm Šternberk Elite B Elite WRS14  
21   Petr Seménka Origami team Elite B Blata B1 Semi
23   Jiří  Mrkývka SunGroup Team Elite B Blata Ultima  
43   Leoš Řeháček ml. Minibike Hlušice Elite B čína voda  
65   Marek Paul Blatastore Team Elite B Blata B1 Mára
73   Daniel Kult   Elite B Blata B1  
79   Jiří Podzimek AUTO RAVA Elite B GP5 Reverse Rasta Reggae
95   Daniel Fridrich Origami team Elite B Blata B1 Dan
    Daniel Meisl   Elite B Blata B1  
5   Vaclav  Vondrák MiniMotoGP Open Blata B1 Vašek
11   Ondřej Rezek Čvacht kastrol tým Open Blata B1 Komedy
13   Pavel Roháč Roháč&Fejta Open Blata B1  
14   Jakub  Krysl Roháč&Fejta Open Blata B1  
19   Lukáš  Nekvapil XXL racing team Open VPB 4T  
21   Martin  Ryba XXL racing team Open VPB 4T Šupina
23   Václav Rais Vitoracing Team Open VPB 4T Veny
27   Stanislav Moural MiniMotoGP Open Blata B1 Standa
34   Lukáš Kovalovsky Impala Open Polini Carera Houba
47   Zuzana  Gerelová   Open Blata Elite Natali
49   Miroslav Bělohlávek Impala Open Blata B1 Mima
54   Hynek  Stojar Vysočina minibike Team Open Blata B1 Hyna
66   Pavel     Brož Minibikers racing Club Team Open Blata B2 Pája
68   Roman Edlman Vitoracing Team Open Blata B1 Zaprášenka
69   Michal Fidra Hkjet-racing Open FRC 4T Mišák
72   Jaromír Manďák CzechBikers racing team Open Blata B1 Jařena
86   Tomáš Daněk Roháč&Fejta Open Blata B1  
87   Jan Vostatek Compos Racing Team Open Blata B2 Honza
93   Stanislav  Fait Roháč&Fejta Open Faust 4T Faustino
96   Evžen  Kudr Expresteam Open GRC 40 RR Čendas
3   Vít Bromovský Vitoracing Team Top Open VPB 4T Vito
8   Riccardo di Lenardo Racing team Di Lenardo Top Open Blata B1 Riki
24   Pavel    Veselí Minibikers racing Club Team Top Open Virus 4T Piny
32   Petr Bican Vitoracing Team Top Open VPB 4T Bici
67   Roman  Pokorný FD Motors Top Open Blata B1 50 Prasátko-20
77   Leoš Kohoutek Minibikers racing Club Team Top Open Virus 4T Máha
78   Olda  Tichý Origami team Top Open Ultima Olda
80   Radek Tichý Origami team Top Open Blata B1 Radek
89   Tomáš Cyrus Blatastore Team Top Open Blata Ultima  
             

 

 

Kontakt

Minibikersracingclub Sladkovského 262
Chrudim
53701
Leoš 777262359
Petr 604239936
maha007@centrum.cz